Błogo blog

Dom Magii i Czarodziejstwa

Mamy wielki zaszczyt poinformować Was, że zostaliście przyjęci do Domu Magii i Czarodziejstwa! Właśnie tymi słowami już niedługo rozpoczniecie swój urlop w naszej magicznej miejscówce.

Dom znajduje się w Lipinach, w województwie mazowieckim. Na dzień 11.04.2023 ma już ściany i dach, ale do oficjalnego otwarcia jeszcze długa droga. Gdy to już jednak nastąpi, będziecie mogli cieszyć się prawdziwie magicznym wnętrzem, połączonym z błogim wypoczynkiem.

Po przekroczeniu progu, znajdziecie się w sklepie z różdżkami, prawie jak u Olivandera, idąc dalej, przejdziecie do magicznego salonu połączonego z Wielką Salą. Na ścianach wisi wiele portretów, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe obrazy, ale kiedy zwrócicie na nie uwagę, zaczną się poruszać, a niektóre nawet rozmawiać.

Kuchnia i jadalnia są urządzone w stylu szkolnej stołówki, z kamiennymi blatami i drewnianymi ławami. W kuchni znajdziesz wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków, w tym magiczne przedmioty takie jak różdżki kucharskie i czarujące garnki.

W tym domu to nie Wy wybieracie sypialnie, tu decyduje tiara przydziału. Gdy już zostaniecie przydzieleni do swoich „domów” czas się rozpakować. Wejście do sypialni odbywa się przez obrazy po podaniu hasła. Z małymi wyjątkami. Jedną z sypialni znajdziecie pod schodami, a kolejna przypomina przedział w pociągu.

Podobnie jest z łazienkami, zostaną Wam przydzielone „z góry” a wejście do pomieszczeń należących do innego domu jest surowo zabroniona!

W domu znajdziecie też własny peron, przedział w pociągu czy tajną salę życzeń. Oprócz magicznych wnętrz, w domu znajdziesz wiele akcesoriów: różdżki, miotły, szaty i czapki, a nawet magiczne eliksiry i książki czarów. Wszystko po to, żeby godnie uczestniczyć w magicznych zajęciach, które dla Was przygotowaliśmy.

Nie chcemy zdradzać wszystkiego, więc bądźcie czujni, a narazie „koniec psot”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Błogi gołąb pocztowy

Nasz gołąb pocztowy nadlatuje tylko z dobrymi wiadomościami i propozycjami last minute.
Nie chcemy go nadwyrężać, więc nie musisz się martwić o ciągłe gruchanie w Twojej skrzynce...