Błogo blog

Dębowa Dolina

Kto powiedział, że domki na drzewach są tylko dla dzieci nie zna życia! Nic bardziej mylnego, uwierzcie nam, że w naszym nowym miejscu pokochacie leśny styl życia i znowu będziecie mogli złapać trochę dziecięcego luzu!

Nasz leśny projekt to kompleks łączący w sobie kilka ciekawych rozwiązań. Na start powinniście wiedzieć, że nasza Dębowa Dolina oferuje Wam jeden dom na drzewie i dwa namioty w kształcie łezki, również zawieszone na drzewach. Tak więc przyjeżdżając tu ze znajomymi stworzycie prawdziwą leśną osadę, na wysokości. W samym sercu naszej osady płynie strumyk, który z pewnością nie da Wam o sobie zapomnieć. Dlaczego? Po pierwsze, zapewni Wam wspaniały sen, jak wiecie szum wody wpływa bardzo kojąco i relaksacyjnie na nasze zmysły. Po drugie, może się zdarzyć, że chcąc się przeprawić do sąsiada, nie wybierzecie najdłuższej drogi przez most, tylko pójdziecie na skróty. Może to oznaczać mokre buty i spotkanie z pstrągiem.

Co jednak najważniejsze to, że macie skrawek lasu tylko dla siebie, no może poza leśnymi gośćmi interesującymi się Waszym urlopem. Dębowa Dolina to zdecydowanie błogie miejsce. Poza urokami leśnego życia znajdziecie tam chociażby miejsce na ognisko do którego wykorzystaliśmy stare pnie drzew oraz naturalny górski basen z lodowatą wodą dla zdrowotności. Jeśli jednak chcielibyście się ogrzać, obok strumyka czeka na Was ruska bania z pięknym widokiem na wodę i las.

W lasach Beskidu Śląskiego wrócicie do korzeni, to miejsce, pomimo iż nie brakuje w nim wygód, zaoferuje Wam błogi wypoczynek w niespotykanym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Błogi gołąb pocztowy

Nasz gołąb pocztowy nadlatuje tylko z dobrymi wiadomościami i propozycjami last minute.
Nie chcemy go nadwyrężać, więc nie musisz się martwić o ciągłe gruchanie w Twojej skrzynce...