Czereśniowo

Brzezice, Lubelskie, Polska

To urokliwy 100- letni dom, który powstał ze starej bażanciarni. Dom jest położony na Lubelszczyźnie w samym sercu funkcjonującego 13 hektarowego gospodarstwa sadowniczego. Do Waszej wyłącznej dyspozycji pozostaje również prywatny staw i rzeka która przebiega przez posiadłość. Dla tych którzy wolą kąpiele w bardziej zorganizowanych warunkach dom oferuje również basen od maja do września i ruską banię. Czereśniowo to miejsce do wyciszenia i odizolowania się od świata, jesteśmy pewni, że wśród sadów czereśni i gruszy zaznacie prawdziwie błogiego relaksu.

Udogodnienia

Basen z podgrzewaną wodą
Dom do uloterapii
Gorąca bania
Kajaki i wędki
Miejsce na grilla i ognisko
Rowerowy tor trialowy

Opis

Wnętrze domu

Sam dom ugości Was 4 sypialniami które maksymalnie pomieszczą 9 osób. Do Waszej dyspozycji pozostawiamy również 2 łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią z miejscem dla całej Waszej grupy na poranne i wieczorne biesiady oraz salonem z telewizorem na wieczorne seanse. W domku znajdziecie również kominek. Nie musicie się martwić o zastawę, w Czereśniowie znajdziecie wszystko czego Wam trzeba do pysznego spędzenia czasu.

 

Grill i kajaki

U podnóża domu płynie rzeka Giełczew, przygotowaliśmy tam dla Was altanę, która jest idealnym miejscem na grilla, ognisko czy weekendowy relaks. Gdyby jednak okazało się, że potrzebujecie troszkę więcej przestrzeni. W Czereśniowie znajdziecie miejsce na prawdziwą biesiadę pod strzechą. Znajdziecie tam miejsce na grilla, piec do pizzy i miejsce dla całej Waszej gromady.

Do Waszej dyspozycji jest również kanu i kajak, dzięki którym możecie urządzić sobie spływ ze znajomymi. Startujecie zaraz spod domu, rzeką Giełczew, a dopłynąć możecie do rzeki Wieprz. Jeśli będziecie mieli ochotę, lokalna firma może dla Was zorganizować profesjonalny spływ kajakowy.

 

Basen i ruska bania

Do Waszej dyspozycji jest również basen pod gołym niebem o wymiarach 5×10 m i głębokości 1,5 m z podgrzewaną wodą. Basen funkcjonuje jedynie w sezonie letnim, jesienią i zimą możecie się wygrzewać w naszej ruskiej bani.

 

Staw i łódka

Są tu fani wędkarstwa? Jak na prawdziwe gospodarstwo przystało znajdziecie u nas również prywatny staw, w którym fani łowienia ryb mogą zarzucić wędkę z brzegu lub wypłynąć łódką na środek stawu. Oczywiście jeśli marzy Wam się romantyczna kolacja w łódce to nic straconego, łapcie za wiosła!

 

Uloterapia

W naszym gospodarstwie znajduje się również pasieka pszczół. Dla tych którzy cenią sobie zdrowie, zachęcamy do skorzystania z uloterapii. W praktyce jest to specjalnie zaprojektowany domek wewnątrz którego umieszczany jest ul z pszczołami. Nie ma tu powodu do obaw, ponieważ pszczoły są oddzielone drobną siatką, dzięki czemu nie dostają się do środka domku, a wylotek dla pszczół ula, umieszczony jest na zewnątrz. Dzięki temu pszczoły mogą swobodnie zajmować się swoją pracą, a Ty możesz odpocząć i cieszyć się cichym brzękiem pracujących owadów oraz kojącym, miodowym zapachem z ula.

Powietrze, które wypełnia taki domek ulowy pozbawione jest bakterii, wirusów i chorobotwórczych grzybów, atmosfera jest tak uspokajająca, a kojący zapach sprawia, że niektórzy zasypiają tam niemal od razu.

Uloterapia  pomaga leczyć: nerwice, bezsenność, łagodzi skutki stresu, choroby serca i układu krążenia, astmę. Podobno całkiem nieźle radzi sobie też z kacem 😉

 

Okolica

Na naszym gospodarstwie zaznacie ciszy i spokoju. Możecie podjadać pyszności z naszych sadów, organizować pikniki i cieszyć się wiejskim życiem. Będziecie mogli obcować z natura, a jeśli zamarzy Wam się wypad do miasta, z Czereśniowa do serca Lublina dzieli Was jedynie 15 minut autem. Zapraszamy do Czereśniowa!

 

Cennik

Kiedy

Ceny

Niedziela - Czwartek 1250-1650 zł / doba
Piątek - Sobota 1500-1850 zł / doba

Zasady

Ilość osób

Maksymalnie 9 osób

Zwierzaki

Przyjmujemy tylko najmniejszych pupili

Pobyt i płatność

Przyjazd o godzinie 15:00, wymeldowanie o godzinie 10:00

Pobieramy zadatek w wysokości 20%, kwota ta nie jest zwrotna, ale przenoszona na inny termin

Minimalny pobyt: 2 doby

Całość kwoty za pobyt musi zostać uregulowana najpóźniej do 2 tygodni przed planowaną datą przyjazdu, przypomnimy o tym wysyłając email

Kaucja i dodatkowe opłaty

W chwili przyjazdu zostanie pobrana kaucja w wysokości 1000 zł, która zostanie zwrócona przy wyjeździe
 

Błogi gołąb pocztowy

Nasz gołąb pocztowy nadlatuje tylko z dobrymi wiadomościami i propozycjami last minute.
Nie chcemy go nadwyrężać, więc nie musisz się martwić o ciągłe gruchanie w Twojej skrzynce...